Gjør noe Støtt oss Klimaseilas 12 -14. desember, få plasser igjen.

Årets viktigste klimabegivenhet går av stabelen i København. Vi vil ha med deg på en spennende klimaseilas til dette avgjørende FN toppmøtet! NB! Det er snart fullt, vil du være med må du bestille raskt.

Vi starter i Operaen og reiser til København på et skip fylt med klimaengasjement.

Viktig:  Vær med og bidra til en global klimaavtale.

Lærerikt: 25 foredrag, med nobelprisvinner, klimavitner, klimaforskere og mye mer.

Hyggelig:  Middager, sosialt, fritid i København og kulturopplevelser med noen av våre fremste artister: deLillos, pianist Håvard Gimse, og operasanger Signe Sannem Lund.

Storslått: Dette blir Norges største klimaarrangement.

Deg? Dette er et arrangement for alle som er opptatt av klimasaken. Vi oppfordrer deg til å bli med og til å bestille før sommerferien slik at vi beholder de tusen plassene vi har reservert.

Pris: fra kr 1685,- inkludert lugar og middag t/r, foredrag, konserter, markeringer og åpningsarrangement i Operaen. Vi starter lørdag 12. desember kl 13.30 i Operaen og er tilbake i Oslo 14. desember kl 0930.


Mer informasjon: http://www.klimaseilas.no/
Bestilling skjer hos DFDS: www.dfds.no/klima
Telefon:21 62 13 40

Klimaseilasen arrangeres av Framtiden i våre hender og Kirkens Nødhjelp. Vi samarbeider med CICERO, senter for klimaforskning, om det faglige programmet.

Vis engasjement for klimaet, velkommen ombord!

opera545x159b.jpg











Vi starter i Operaen og reiser til FN toppmøtet med københavnbåten som ligger et steinkast unna.

Hjelp oss med dine forslag og ideer
Vi setter pris på innspill fra nettbrukerne våre. Har du en idé eller et forslag som kan forbedre nettsidene våre eller til saker som Framtiden i våre hender burde arbeide med, så del dem gjerne med oss. Fyll ut skjemaet under.